Gemad Madencilik

Hakkımızda

Gemad Madencilik, Milten Holding Grup Şirketi olarak Madencilik sektöründe faaliyet göstermektedir. Kuruluşundan itibaren geçen yarım asırdan fazla süredir Türkiye Ekonomisine kesintisiz katkı sağlamıştır. 

Gemad Madencilik Edirne'de bulunan Yeniköy Tesislerinde, sanayi ve ev tipi tüketim için kömür, inşaat ve kuvars (silis) kum üretimi gerçekleştirmektedir. Tüm maden tesislerimizde, iş güvenliği ve kaliteli üretim temel değerlerimiz arasında yer almaktadır. İnovatif vizyonumuzla sadece iş yapmakla kalmayıp, topluma öncülük ederek örnek olmayı hedeflemekteyiz. Sektörel gelişmeleri yakından takip ederek güncelliği önemsiyoruz.

Ar-Ge çalışmalarımız, teknolojiye yaptığımız yatırımlar, sosyal sorumluluk projelerimiz ve etik değerlerimizle sektörde örnek bir işletme olmaya devam ediyoruz. Gemad Madencilik olarak çevre dostu ve kültürel projelere önem verip topluma fayda sağlamayı görev ediniyoruz. Güvenilirlik, iş güvenliği, kalite ve sosyal sorumluluk değerleriyle sürdürülebilir bir dünya için öncü olmak ve ülkemizin ekonomisine katma değer sağlamak için azimle çalışmaktayız.

Hakkımızda